Nowe książki

Obywatel prezenter

Paweł Wimmer

Obywatel prezenter

Prezentacje Google

KOD Mazowsze, Warszawa 2018

Kolejny ebook napisany w ramach edukacji obywatelskiej KOD – Mazowsze, tym razem poświęcony Prezentacjom Google. Narzędzie jest przeznaczone dla studentów, uczniów, dziennikarzy, biznesu, środowiska akademickiego, aktywistów społecznych (to im szczególnie dedykuję tę pracę), którzy chcą mieć wygodne, łatwo dostępne z dowolnego miejsca narzędzie do sporządzenia prezentacji.

Muszę powiedzieć, że gdy przygotowywałem się do napisania ebooka, mój respekt dla tej usługi rósł z każdym dniem. Świetna integracja usług i współpraca osób to dwa jej podstawowe atuty. Jest łatwa w obsłudze, a moja 96-stronicowa książeczka powinna ją uczynić jeszcze przyjaźniejszą (2/3 to ilustracje). W nieodległym czasie pojawi się zresztą kolejne wydanie ebooka.

Oprócz samego podręcznika w YouTube jest też zapoczątkowana playlista ze screencastami o Prezentacjach, ale na razie to początek, zaś filmy będą się pojawiać w kolejnych tygodniach i miesiącach.

Zatem zapraszam, proszę to potraktować jako sprawność cywilizacyjną. PDF do pobrania, 6,3 MB, format B5. Ebooka można swobodnie rozpowszechniać. Prawa autorskie pozostają naturalnie przy mnie.

Publikację można pobrać z mojego folderu.