Nowe książki

Listy z epoki absurdu, czyli Miś II

Krzysztof Turowski

Listy z epoki absurdu, czyli Miś II

Oficyna Wydawnicza RYTM, Warszawa 2018

„Listy z epoki absurdu”, to listy moich przyjaciół opisujące rzeczywistość lat osiemdziesiątych, rzeczywistość w Polsce stanu wojennego i rzeczywistość solidarnościowego emigranta we Francji. To nie jest historyczny spis wydarzeń i faktów, ale autentyczny zapis naszych emocji, reakcji, przeżyć i wzruszeń związanych z codziennymi zdarzeniami z tamtych lat.

„Listy z epoki absurdu”, to spotkanie przyjaciół po latach, którzy wówczas szukali sposobu na lepszą rzeczywistość, na lepszy otaczający nas świat, gdy wokół panowała epoka peerelowskiego absurdu po mistrzowsku uchwyconego przez Stanisława Bareję. Stąd podtytuł „Miś II”. W istocie, bywało i śmiesznie i strasznie, ale tak było.

Serdecznie zapraszam na spotkanie z moją nowa książką „Listy z epoki absurdu”. 1 grudnia 2018 r. od 12.30 do 13.30 będę podpisywał w Arkadach Kubickiego na Targach Książki Historycznej.

Natomiast

12 grudnia 2018 r. o 19-tej zapraszam na spotkanie autorskie do domu kultury PROM. Brukselska 23. Spotkanie poprowadzi red. Edwin Bendyk